Teşekkürler En Kısa Zamanda Dönüş Yapılacaktır...

Tuzcular Sigorta / Hakkımızda

26 Yıldır Güvenle

1998 yılından bugüne 2 milyondan fazla kişiye 10 milyonun üstünde sigorta teklifi sunduk. Deneyimli uzman kadromuz ile, 7 gün 24 saat yanınızdayız!

Tuzcular Sigorta

Bir Tuzcular Şirketler Grubu firması olan Tuzcular Sigorta, faaliyetine 1998 yılında, dönemin öncü markaları ile sektörde yerini almıştır.

Önceleri yine bir Tuzcular Şirketler Grubu firması olan Tuzcular Otomotiv çatısı altında satılan otomobiller için zorunlu trafik sigortası ve araç kasko poliçeleri üretimi yapan firmamız, ilerleyen teknoloji ve büyüyen ekonomide çalıştığı şirketleri, sistemini, şubelerini, hizmet yelpazesini ve kadrosunu geliştirerek sigortacılık alanında birçok ürün ile hizmetlerine devam etmektedir.

Sigortanın “talep edilmesi gereken bir ihtiyaç” olması gerekliliği ile sadece ürün satışı olarak değil, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sigorta bilinçlendirmesi misyonunu da üstlenen Tuzcular Sigorta; ihtiyaç duyulduğu her an müşterilerinin yanında olmayı başarmıştır.

Kimilerine göre kara gün dostu, kimilerine göre samimiyetin kalpten geldiği iyi bir dost olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız her daim hizmetlerini ve müşteri memnuniyetini geliştirmek için çalışmalar yapmakta ve gelişen sektörle birlikte kendisini sürekli olarak yenilemektedir.