Teşekkürler En Kısa Zamanda Dönüş Yapılacaktır...

Tuzcular Sigorta / Ticari & Kurumsal / Eczanem Paket Sigortası

Hastalarımıza şifa dağıtılan eczanelerimiz güvence altında. Eczanem paket sigortası sayesinde hem fiyatı uygun hem de tek bir poliçeyle bütün riskleri teminat altına alınıyor.

EN İYİ TEMİNAT FİYATI AL

Eczanem Paket Sigortası

Hastalarımıza şifa dağıtılan eczanelerimiz güvence altında.Eczanem paket sigortası sayesinde hem fiyatı uygun hem de tek bir poliçeyle bütün riskleri teminat altına alınıyor.

Bina, bina dışındaki garaj, kömürlük su deposu gibi eklentilerden, bina içinde veya üzerinde bulunan her çeşit sabit tesisat, bina içinde bulunan her türlü demirbaş, dekorasyon malzemesi, elektronik cihazlar, ekipman, satış için bulundurulan ilaç ve diğer mallarla ilgili kurumdan tahsis için reçete ekinde biriktirilen kupürler, kasadaki her türlü nakit, kıymetli evrak ve yeşil/kırmızı reçete ilaçları güvence altında.

Ek olarak deprem, hırsızlık, izolasyon eksikliği, dahili su, fiziki zararlar, elektronik cihaz, makine kırılması, elektrik hasarlar, içe çökme, ferdi kaza, emniyeti suiistimal, işveren mali sorumluluk, 3.Şahıs mali sorumluluk, mesleki sorumluluk, taşınan para teminatlarını da alabilirsiniz. Hukuki bir uyuşmazlık durumunda Hukuksal Koruma Sigortası ile dava masraflarını teminat altına alabilirsiniz.

İş kolunuza özel örneğin raf devrilmesi sonucu zarar gören ilaçlarınız da güvencede.  Eczanem Paket Sigortası’na özel, genişletilmiş bu teminatlarla, tek bir poliçeyle tam güvence sağlayabilirsiniz.

Hastalarımıza şifa dağıtılan eczanelerimiz güvence altında. Eczanem paket sigortası sayesinde hem fiyatı uygun hem de tek bir poliçeyle bütün riskleri teminat altına alınıyor.

3 Dakikanızı ayırın, bilgilerini doldurun, en iyi sigorta
fiyatlarına hızlı ulaşın, anında satın alın.

Form başarıyla gönderildi. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.